ZİYARET VE ZİYARETÇİ KURALLARI

  1. Hastanız bizim misafirimiz olup hastanemizde ziyaretçilerini kabul etmek için değil tedavi olmak için yatmaktadır. Bu nedenle aşağıda belirtilen kurallara uymanız bizim için değil hastanız için önem taşımaktadır:
  2. Hastanenin yoğun bakım ünitesinin kendi oluşturduğu ziyaret politikası vardır. Buna uyulması zorunludur. Genel Yoğun Bakım Ünitesi Ziyaret Saatleri 12:00-13:00 saatleri arasındadır.
  3. Hasta ziyareti bir defada iki kişi ile sınırlı olup, bu hastanın sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.
  4. Tüm hastalarımızın yanında sadece bir kişi refakatçi kalabilir. Ziyaret Saatleri Her Gün 12:00-14:00 ve 20:00-22:00 arasındadır. Hasta odalarında, refakatçi dahil olmak üzere aynı anda 3 kişi bulunması konusunda hemşire ve güvenlik görevlilerine yardımcı olacağınıza inanıyoruz.
  5. Hastaya dışarıdan yiyecek içecek getirilmesi sakıncalıdır.
  6. Hasta ziyaretine küçük çocukların getirilmesi hasta ve çocukların sağlığı açısından uygun olmadığı için yasaktır.
  7. Hastanın sağlığı açısından ziyarete temiz giysilerle gelinmesi önemlidir.
  8. Ziyaretçiler hastane içinde tütün ve alkollü içecekler kullanamaz. Kullananlar hakkında yasal hükümler uygulanacaktır.
  9. Ziyarete gelirken hastaya kitap, dergi, gazete, hijyenik bakım ürünleri (kolonya, kağıt peçete, kağıt havlu), çocuklara zararsız oyuncaklar dışında hediye getirilmemesine özen gösterilmesi rica olunur.