ACİL SERVİS

Meydan-Hastanesi-acilAcil rahatsızlıklarda hastalara yapılacak ilk müdahale büyük önem taşır. Hastanemizde; Acil müdahale için başvuran her hasta titizlikle değerlendirilmekte ve uzman ekipler tarafından tedavi edilmektedir. Acil servislerimiz teknik alt yapısı ve uzman hekim kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir.

Hastanemiz; Pek çok farklı uzman hekim ile hastalarına acil servis hizmetini, en iyi koşullarda sunmaya çalışmaktadır.

Acil Servis Bölümlerinde aile hekimliği uzmanları ve/veya acil tıp uzmanları görev yapmaktadır. Bu ekip tarafından değerlendirilen hastalarımız için tedavi sürecinde görev alabilecek diğer uzmanlık dallarından hekimler davet edilebilmektedir.

Ameliyathanelerimize kolay entegre olabilen acil ünitelerimizde; Doğru ve hızlı teşhis için laboratuvar ve radyoloji bölümlerimiz uzman kadrosu ile de Acil Servislerimize günün her saatinde destek vermektedir.

Ev ve işyerlerinde meydana gelen her türlü acil müdahale için de hizmetinizdeyiz… Yanıklarda, kanamalarda, elektrik çarpmalarında, kalp krizlerinde, bayılma, boğulma, travma ve tüm akut dahiliye rahatsızlıklarında ve diğer tüm acil hastalık durumlarında servislerimize başvurabilirsiniz.

Acil servislerimiz her yaş grubuna hizmet vermektedir. Hızlı müdahale odası, Ağır travmalı veya hayati riskin yüksek olduğu hastaların acilden girer girmez kabul edildiği CPR odasını da bünyesinde bulundurmaktadır.